Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Czwartek, 18 października 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

04.10.2018 - Skierniewice - Wiadomości

Od 5 października do 29 listopada na terenie Skierniewic przeprowadzona zostanie zbiórka odpadów wielkogabarytowych od właścicieli prywatnych posesji. Wywozem zajmuje się Eko-Region. Odpady muszą być wystawionie najpóźniej do godz. 7 w dniu odbioru (odpady nie wystawione w terminie nie będą zabierane).

Odpady należy wystawić przed posesję przy drodze dojazdowej do nieruchomości. Odpady będą odbierane w ilościach wskazujących na pochodzenie z gospodarstwa domowego z konkretnej nieruchomości. Osoby zainteresowane mogą uzyskać dodatkowe informacje pod numerem telefonu firmy Eko-Region sp. z o.o. (46) 833-33-34 lub w Urzędzie Miasta (46) 834-51-26.

Odbierane będą: zużyty sprzęt AGD i RTV do recyklingu, zużyte opony (do 4 szt.), złom metalowy, dywany i wykładziny, meble i elementy stolarki, baterie i akumulatory, czysta folia po materiałach budowlanych.

Nie będą zabierane: gruz, kamienie, odzież, buty, kołdry, tekstylia, lekarstwa, materiały budowlane np. cegła, izolacyjne (styropian, wełna mineralna), opakowania po farbach, olejach itp., odpady pochodzące z warsztatów rzemieślniczych, punktów usługowych, gospodarstw rolnych, odpady zawierające azbest (np. eternit) i inne niebezpieczne nie wymienione (np. papa), obudowy po sprzęcie AGD, RTV, komputerach itp., posegregowane drobne odpady komunalne zgromadzone w workach, które można oddać w PSZOK.


Odpady będą zabierane według następującego harmonogramu:

5 października
Skłodowskiej, Czerwona, Przemysłowa.

12 października (os. Makowska)
Makowska, Malinowskiego, Żurawia, Drążkiewicza, Chroboczka, Niecała, Łabędzkiego, Krzywoń, Polna, Sikorskiego, Długosza, Wysockiego, Kasprowicza, Paczkowskiego, Paderewskiego, Bracka (dawniej Zubrzyckiego).

19 października (za Urzędem Stanu Cywilnego)
Kościuszki, Moniuszki, Wieniawskiego, Plantowa, Willowa, Piłsudskiego, Krasickiego, Nowomiejska, Waryńskiego, Sierakowicka, Łączna.

26 października
Zwierzyniecka, Sosnowa, Kasztanowa, Listopadowa, Chopina, Racławicka.

5 listopada (os. Zadębie, miasto)
Reja, Irysowa, Gerbery, Kaktusowa, Bratkowa, Bananowa, Mandarynkowa, Cytrynowa, Gajowa, Krokusowa, Górna, Pomarańczowa. Cicha, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Mackiewicza (dawniej Szenwalda), Staffa, Broniewskiego, Słowackiego, Żeromskiego, Kopernika, Budowlana, Wschodnia.

7 listopada (os. Zadębie)
Poniatowskiego, Jeżewskiego, Traugutta, Liliowa, Daliowa, Gladioli, Hortensji, Storczykowa, Chabrowa, Nasturcjowa, Narcyzowa, Młynarska (do rzeki), Modrzewskiego, Kochanowskiego, Staszica, Kołłątaja, Korczaka, Jordana, P. Skargi.

8 listopada (os. Zadębie)
Dąbie, 500-lecia, Topolowa, Balcerowska, Różana, Tulipanowa, Niezapominajek, Klonowa, Raciborskiego Świerkowa, Wierzbowa, Jaśminowa, Małkowskiego, Miodowa, Konwaliowa, Zadębie – posesje o nr nieparzystych

9 listopada (os. Zadębie i os. Północna)
Zadębie – posesje o nr parzystych, Kalinowa, Szarotek, Krzywa, Lipowa, Brzozowa, Jodłowa, Akacjowa, Jarzębinowa.
Armii Krajowej, Działkowa, Gójskiego, Skrzypka, Północna, Matejki, Wyspiańskiego.

15 listopada (Łódzka)
Łódzka, Piekarska, Feliksów, Golfowa, Ustronna, Młynarska (od rzeki), Wąska, Poprzeczna, Równoległa, Prosta, Zaułek, Przechodnia, Podmiejska, Napoleońska, Żwirowa, Na Piaski, Halinów, Boczna

16 listopada (Miasto)
Reymonta, Gałeckiego, Lelewela, Sienkiewicza, Konstytucji 3-Maja, Mickiewicza, Rynek, Prymasowska, Rybickiego, Warzywnicza, Instytutowa, Sobieskiego, Strykowska, Mazowiecka, Miła, Kwiatowa, Partyzantów, Sadowa, Kaczorowskiego (dawniej Buczka), Pomologiczna, Łąkowa, Urocza.

20 listopada (Centrum)
Czysta, Św. Floriana, Słoneczna, Okrzei, 1-go Maja, Pl. Dąbrowskiego, Rzeczna, Kościelna, Jagiellońska, Mireckiego, Batorego, Tuwima, Kilińskiego, Św. Stanisława, Koszarowa.

21 listopada (os. Północna)
Batalionów Chłopskich, Wittenberga, Dobra, Witkacego, Zielna, Zielona, Barbary Radziwiłłówny,
Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Królowej Marysieńki, Czarnieckiego, Prądzyńskiego, Chodkiewicza, Żółkiewskiego, Koniecpolskiego, Zamoyskiego.

22 listopada
Mszczonowska, Podleśna, Pamiętna, Długa, M. Konopnickiej, Ogrodowa, Wspólna, Al. Niepodległości, Myśliwska, Rawska, Kątna, II Pułku Berlińskiego, Trzcińska, Graniczna, Strobowska, Kopernika.

23 listopada (Centrum i os. Widok)
Harcerska, Sportowa, Wojska Polskiego, Strzelecka, Kozietulskiego, Senatorska, Próchnika, Spokojna, Pogodna, Łowicka, Sucharskiego 12 A i 14 A, Hallera
(dawnej Hibnera), Wyszyńskiego, Orzeszkowej, Jasna, Wiosenna, Samotna, Bielańska, Widok do Łowickiej, Kameralna , Starbacicha, Wesoła, Jabłoniowa Sybiraków, Orkana 2B, Sucharskiego 12A,14A

27 listopada (os. Rawka)
Bohaterów Westerplatte, Gwardzistów, Bitwy pod Lenino, Powstańców Warszawy, Podchorążych, Kosynierów, Artyleryjska, Sulińskiego (dawna Berlinga), Czwartaków, Dywizjonu 303, Ułańska, Szwoleżerów, Miedniewicka.

28 listopada (os. Rawka)
Kolbe, Parowozowa, Pasażerska, Torowa, Trakcyjna, Rekreacyjna, Wagonowa, Podkładowa, Domarasiewicza, Kolejowa, Warszawska, Grabina.
Widok do nr 31, Stęborowskiego, Kombatantów, Sułkowskiego, Wagnera, Twarowskiej, Sienna, Rolna, Wiejska, Składowa, Nowobielańska, Szarych Szeregów, Asnyka nr 54-76.

29 listopada (os. Bajkowa)
Bajkowa, Wiklinowa, Jastrzębia, Leśnej Polanki, Kr. Maciusia, Czerwonego Kapturka, Jagodowa, Jaskółcza, Ziołowa, Zagajnikowa, Wiewiórcza, Kubusia Puchatka, Brzechwy, Skłodowskiej 157/A,B,C,D.

Komentarze

Dodaj komentarz