Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Piątek, 20 lipca 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
jhm skierki

Rowerzystka wjechała wprost pod samochód [AKTUALIZACJA]

05.09.2017 - Skierniewice - Prawo i bezprawie

[AKTUALIZACJA] Kobieta zmarła w szpitalu. Robert Zwoliński, rzecznik skierniewickiej policji potwierdza, że kobieta wjechała wprost pod opla vectrę, prowadzonego przez 72-letniego mężczyznę z powiatu skierniewickiego.

_________________________________________________________
Na przejściu dla pieszych na Alei Rataja doszło do kolejnego wypadku. Rowerzystka została potrącona przez samochód osobowy. Odcinek Al. Rataja jest wyłączony z ruchu, a samochody jadące w stronę os. Widok już na Rondzie Solidarności kierowane są objazdem.


86-latka na rowerze jechała od ulicy Mazowieckiej. Z relacji świadków wynika, że kobieta wjechała na pasy. Na jezdni w kierunku Łowicza w rower wjechał samochód osobowy. Kobieta upadła na jezdnię. Pierwszej pomocy cyklistce udzielili strażacy KM PSP w Skierniewicach. Z raną głowy i krwawiącymi urazami nogami przewieziona została do miejscowego szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, ustalają okoliczności zdarzenia. Ruch w kierunku osiedla Widok odbywa się objazdami. Odcinek Alei Rataja od Ronda Solidarności do ul. Rybickiego wyłączony jest z ruchu.
anw, fot. Skierniewicka Jazda

Komentarze

Dodaj komentarz