Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Wtorek, 26 września 2017
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

Rowerzystka wjechała wprost pod samochód [AKTUALIZACJA]

05.09.2017 - Skierniewice - Prawo i bezprawie

[AKTUALIZACJA] Kobieta zmarła w szpitalu. Robert Zwoliński, rzecznik skierniewickiej policji potwierdza, że kobieta wjechała wprost pod opla vectrę, prowadzonego przez 72-letniego mężczyznę z powiatu skierniewickiego.

_________________________________________________________
Na przejściu dla pieszych na Alei Rataja doszło do kolejnego wypadku. Rowerzystka została potrącona przez samochód osobowy. Odcinek Al. Rataja jest wyłączony z ruchu, a samochody jadące w stronę os. Widok już na Rondzie Solidarności kierowane są objazdem.


86-latka na rowerze jechała od ulicy Mazowieckiej. Z relacji świadków wynika, że kobieta wjechała na pasy. Na jezdni w kierunku Łowicza w rower wjechał samochód osobowy. Kobieta upadła na jezdnię. Pierwszej pomocy cyklistce udzielili strażacy KM PSP w Skierniewicach. Z raną głowy i krwawiącymi urazami nogami przewieziona została do miejscowego szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, ustalają okoliczności zdarzenia. Ruch w kierunku osiedla Widok odbywa się objazdami. Odcinek Alei Rataja od Ronda Solidarności do ul. Rybickiego wyłączony jest z ruchu.
anw, fot. Skierniewicka Jazda

Komentarze

Obserwator (*.*.132.220) 08.09.2017 Zgłoś naruszenie
Wasza gazeta jest żałosna. Pół Polski w TVN24 widziało jak ta starsza pani wchodzi spokojnie na pasy prowadząc rower, a ten stary dziad po 5 sekundach w nią uderza. Zwykły ślepy zabójca i tyle. Za duża prędkość i brak wyobraźni. Tyle w tym temacie.
BiGG (*.*.143.139) 05.09.2017 Zgłoś naruszenie
Wyrazy współczucia dla bliskich ofiary wypadku. I jeszcze jedno. Jak długo skierniewicka drogówka będzie tolerowała kaskaderską jazdę rowerzystów? Przejście, chodnik, ulica - wszystko jedno, jeżdżą jak im się podoba. Szczególnie ci w wieku 65+. Najważniejsze to przejechać pół Skierniewic bez zsiadania z roweru. Co z tego, że po przejściach albo jednokierunkową pod prąd...
wiem (*.*.135.33) 05.09.2017 Zgłoś naruszenie
kobieta nie jechala. prowadzila rower. jest nagranie.
Zniesmaczona (*.*.16.70) 05.09.2017 Zgłoś naruszenie
Nie wiem, czy ta kobieta jechała, czy prowadziła rower. Nie żyje, to bardzo przykre. Ale faktem jest, że w naszym mieście rowerzyści zachowują się jak święte krowy. Na zwróconą uwagę reagują pyskówką. Sama bywam niejednokrotnie tego świadkiem, Co więcej, niejeden raz widziałam brak reakcji panów policjantów na przejeżdżanie rowerzystów przez ulice po przejściu dla pieszych. Ostatnio na ulicy Sobieskiego przy Jysk-u. Radiowóz stał przed przejściem, rowerzystka przejechała im przed "nosem"- reakcji zero. A mnie naiwnej wydawało się, że przepisy o ruchu drogowym obowiązują wszystkich użytkowników dróg.
paulinadysko (*.*.46.185) 05.09.2017 Zgłoś naruszenie
Wyrazy wspułczucia
skierniewiczanin (*.*.249.2) 06.09.2017 Zgłoś naruszenie
Ja też jeżdżę po pasach i chodniku. Zróbcie wszędzie ścieżki rowerowe to nie będzie tematu. TAK JEST PO PROSTU BEZPIECZNIEJ niż jazda po drodze pośród tirów, szalejących szczylów, którzy dopiero co odebrali prawko i niedzielnych kierowców.
SK (*.*.248.234) 07.09.2017 Zgłoś naruszenie
Tak jeździcie po chodniku że trzeba przed wami uciekać idąc z dzieckiem bo ludzi rozjeżdżacie!
Kierowca (*.*.60.210) 07.09.2017 Zgłoś naruszenie
Pan Zwoliński potwierdził bzdurę. Na stronie TVN24 można zobaczyć jak wygląda w mniemaniu skierniewickiej drogówki wjazd kobiety wprost pod samochód osobowy. Ta sytuacja pokazuje jak skierniewicka policja jest zdeterminowana do pełnego wyjaśniania, w tym przypadku zdarzeń drogowych w naszym mieście. Gdyby nie przekazane nagranie (dodam,że chwilę po wypadku funkcjonariuszom, którzy byli na miejscu zdarzenia) to ten 72 letni kierowca z refleksem Roberta Kubicy nadal by jeździł po skierniewickich drogach i mógł trafić na każdego z nas.
olo (*.*.186.14) 07.09.2017 Zgłoś naruszenie
I mamy skutki źle zaprojektowanej drogi (skrzyżowanie drogi dwupasmowej bez sygnalizacji na łuku źe wyprofilowanym)!!!
pawel sk-ce (*.*.0.152) 08.09.2017 Zgłoś naruszenie
na przejsciu sie Z roweru zsiada ostatnio tez deszcz baba nie popatrzy w lewo prawo bo ma kaptur i w pizdu jedzie bo bo zielone na pasach do kurwy nedZy sam jestem rowerzstą ale dziadkó i babć z rowerami bez patrzenia na boki nie toleruję albo wyczesniak albo w domu siedziec a nie po cebule na targ mieejskin jezdic bo o 20 gr tansza - glupota
piesza (*.*.193.226) 23.09.2017 Zgłoś naruszenie
po chodnikach należy zabronić jazdy ja sama jak idę to muszę uciekać przed rowerem a szczególnie na wiadukcie ci ludzie na nic nie patrzą jadą jak szaleni gdzie jest policja nie widziałam żeby kogoś zatrzymali
Dodaj komentarz