Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Sobota, 15 grudnia 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
jhm glowna2
brzeziny
brukbet
jhm glowna3
jhm glowna1

Profesor Małgorzata Korbin nowym dyrektorem Instytutu

20.05.2015 - Skierniewice - Wiadomości

Rada Naukowa Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach poinformowała, że konkurs na dyrektora Instytutu wygrała prof. dr hab. Małgorzata Korbin. Jej kandydatura została już przedstawiona Ministrowi Rolnictwa i Wsi.

Komisja przekazała wyniki postępowania, rekomendowała kandydaturę ministrowi. Ostateczna decyzja należy do szefa resortu. Wydaje się jednak, że ta będzie formalnością.

O stanowisko dyrektora Instytutu Ogrodnictwa starały się trzy osoby, dwie związane z jednostką naukową. Wszyscy kandydaci mieli obowiązek przedstawić wizję dalszego funkcjonowania firmy, rozwoju. Profesor Korbin, dziś zastępca dyrektora IO w konkursie uzyskała 90 na 100 możliwych do zdobycia punktów. Niedługo po ogłoszeniu wyniku konkursu mówiła: - W tej chwili pracujemy ciężko bo sytuacja w Instytucie jest bardzo trudna. Ktokolwiek nie  zostanie dyrektorem będzie to ogromne wyzwanie i wielka trudność. Prywatnie, oczywiście ogromnie się cieszę z wyniku, że nie zawiodłam wszystkich osób, które mi  zaufały, uwierzyły, że poradzę sobie w konkursie. Tekst i fot. anw

Komentarze

Dodaj komentarz