Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Środa, 16 stycznia 2019
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
JHM skce 2019
JHM Skce Reym 2019
Brzeziny 2019
JHM Okrzejówka 2019.01.09

Kasjerki walczyły ze złodziejami

20.12.2018 - Żyrardów - Prawo i bezprawie

– Kilku złodziei ukradło między innymi kilka zestawów słuchawek i inne rzeczy. Kasjerki, pracownice Biedronki same musiały walczyć ze złodziejami, pobiegły za uciekającymi złodziejami, jednego z nich złapały. Klienci pomogli złodzieja przytrzymać do przyjazdu policji – na jednym z forów opisuje świadek kradzieży w Radziejowicach.

Zatrzymanym okazał się 20-letni żyrardowianin. On też miał uderzyć powstrzymującą go kasjerkę. Świadek zdarzenia był oburzony brakiem ochrony w dużym markecie, zwłaszcza że w okresie przedświątecznym nasilają się kradzieże.

– W dniu 13 grudnia o 19.28 policjanci otrzymali informację o ujęciu mężczyzny, który miał dokonać kradzieży w sklepie na terenie Radziejowic. Patrol policji na miejscu zatrzymał 20-letniego żyrardowianina, który został przesłuchany w charakterze osoby, co do której istnieje uzasadniona podstawa do sporządzenia przeciwko niej wniosku o ukaranie (wykroczenie) – informuje st. asp. Agnieszka Ciereszko, z Komendy powiatowej Policji w Żyrardowie.

Złodzieje za nic mają cudzą własność, ale i też atmosferę świąt. Dla nich to okres żniw. Wykorzystują tłok w markecie, a także nieuwagę zabieganych klientów, którzy na dodatek w tym okresie chodzą z grubszym portfelem.

– Od początku grudnia odnotowaliśmy 70 interwencji związanych z kradzieżami. W listopadzie 2018 interwencji związanych z kradzieżami było 52 – dodaje Ciereszko.

wsz

Komentarze

maniek (*.*.183.221) 29.12.2018 Zgłoś naruszenie
Łapska ciach i będzie spokój a nie jakieś tam wykroczenie i do domciu wypuszczenie...
Dodaj komentarz