Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Środa, 19 grudnia 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
jhm glowna2
brzeziny
brukbet
jhm glowna3
jhm glowna1

Dla kogo mieszkania w bloku socjalnym?

04.10.2018 - Rawa Mazowiecka - Wiadomości

Ponad 200 podań o przydział lokalu socjalnego, a 40 mieszkań do podziału – społeczna komisja mieszkaniowa, która ma zdecydować, kto otrzyma mieszkanie w bloku przy ul. Mszczonowskiej w Rawie Mazowieckiej nie ma łatwego zadania. Projekt listy ma powstać jeszcze w tym miesiącu.

Teoretycznie do końca miesiąca zgodnie z umową powinna zakończyć się budowa pierwszego bloku socjalnego przy ul. Mszczonowskiej.
– Wykonawca informuje nas, że prace powinny zakończyć się zgodnie z planem – mówi Dariusz Misztal, burmistrz Rawy Mazowieckiej.

Zanim budynek zostanie oddany do użytku mają zostać wybrane rodziny, które otrzymają przydział do nowych mieszkań socjalnych. Społeczna komisja mieszkaniowa, której zadaniem jest przygotowanie projektu listy osób zakwalifikowanych do otrzymania lokalu z zasobów miasta niedawno rozpoczęła pracę. W skład komisji, która aktualnie weryfikuje wnioski złożone przez rawian wchodzi siedem osób: trzy osoby (na czele w prezesem) reprezentujące Rawskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, dwóch urzędników z wydziału gospodarki komunalnej urzędu miasta i dwóch radnych – przewodniczący komisji rewizyjnej i przewodniczący komisji komunalnej.

jk, fot. Anna Kraćkowska

 

Więcej na ten temat w najnowszym wydaniu (4.10) "Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy", e-wydanie dostępne TUTAJ

Komentarze

K.R (*.*.128.180) 14.12.2018 Zgłoś naruszenie
Niektórzy pracują i dostają to mnieszkanie, niektórzy tylko czekają na gotowe (Maniek) zgadzam się z tym tylko niektóre samotne matki dostają bo ciężko pracują a niektórzy brudasy dostają gotowe i robią z tego meline, dla osób pracujących fizycznie i mającą dzieci powinni miec pierszeństwo
Takie życie (*.*.3.38) 04.10.2018 Zgłoś naruszenie
Jedni mają w spadku, inni kredyt na 30 lat, a inni prezent kosztem tych pierwszych
Maniek (*.*.183.221) 17.10.2018 Zgłoś naruszenie
Kolejne mieszkania do dewastacji przez bandę nierobów i nieudaczników !! A normalny człowiek musi wydać masę kasy by mieszkanie sobie kupić !
micha (*.*.253.166) 16.10.2018 Zgłoś naruszenie
przepisy ustalają rządzący więc zerknij na to na kgo warto oddać głos... jeszcze jest szansa coś zmienić. https://www.portalsamorzadowy.pl/wybory-2018/miasto/skierniewice,492.html
Dodaj komentarz